Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Propozice 5. ročníku volejbalového turnaje smíšených družstev

  

Logo_První_smeč.jpg

 

pořádá TJ Jičín – oddíl volejbalu

 

Datum konání: sobota 5. ledna 2013

Místo konání: hala sportovního areálu (Revoluční 863, souřadnice GPS:  50°26'29.72"N; 15°21'48.49"E) - pro neznalé lipová alej směrem na Semily. Do haly se vchází buď hlavním vchodem u hotelu a nebo projdete od lipové aleje vjezdní branou mezi halou a kuželnou na fotbalový stadion a zezadu haly je vedlejší vchod.

Upozorňuji na nutnost přezouvání se při vstupu do prostoru šaten. Stejně tak není možné přijít do hlediště haly ve venkovní obuvi a poté v ní bez přezutí jít přes palubovku do šatny! Díky moc za dodržování…

 

Startovné: 700,- Kč za družstvo

Začátek turnaje: prezentace družstev, hrajících první zápasy, bude nejdéle v 7.45 hodin, družstva hrající druhé zápasy se prezentují v 8.25 hod. Zbytek týmů, hrající až třetí kolo, se nahlásí pořadatelům nejdéle v 9.00 hod. Úvodní utkání turnaje začnou v 8.00 hodin a to přesně!  Snažte se, ať pozdním příjezdem nezdržujete ostatní, ale ani sebe, díky moc za respektování časového rozpisu a dochvilnost! V uplynulých ročnících se nám podařilo začít včas, takže se to opět, doufám, podaří i tentokrát…

Konec turnaje: počítejte s tím, že závěrečné zápasy budeme hrát tak okolo 19.00 hodin!! Tak si podle toho plánujte další případný večerní program...

Složení družstev: na hřišti musí být vždy minimálně 5 hráčů(ček), z čehož musí být nejméně 2 ženy! Každý hráč(-ka) startuje pouze za jedno družstvo. Všichni se účastní turnaje na vlastní nebezpečí.

Ceny: první 4 družstva obdrží poháry, diplomy budou pro všechny a nějakou tu cenu si odveze také každý tým (hodnota samozřejmě dle pořadí...  ).

Rozhodčí: na první kolo nominuje pořadatel, na další rozhodování budou určeny jednotlivá družstva rozpisem. Na semifinále a finálové zápasy opět deleguje pořadatel. Hraje se dle platných mezinárodních pravidel.

Systém turnaje: 4 skupiny po 5 účastnících na 4 hřištích. Po odehrání skupin (hraje se na 2 hrané sety do 25 bodů s rozdílem 2 míčů) bude určen další systém turnaje o umístění dle časových možností. Družstva na pátých místech již v turnaji nepokračují. 

rozpis-skupin_web.jpg

Občerstvení: stánek na bílé chodbě nad halou bude otevřen, pivko bude točené, gulášek, utopenci a další pochutiny k jídlu připravené... Takže svačiny klidně nechte doma!!! 

Kontakt na pořadatele:  mobil: 607 712 817

 

Těšíme se na Vaši účast!

Za TJ Jičín – oddíl volejbalu

                                                                                  Petr Hanke

 

---------------------------------------------------------------

Přihlášená družstva:

1. U mě dobrý (Jičín)
2. Konečná stanice (Hořice)
3. Entropie (Jičín)
4. Kozlíci (Poděbrady)
5. Rebel Team (Liberec)
6. Jdeme na pivo? (Pha+HK+UJ)
7. Stádo (Chlumec n/C)
8. Kuželky (N. Bydžov + Hořice)
9. Elá hop (Mlázovice)
10. Tak určitě (Praha)
11. Kule (Liberec)
12. Plácači (Hradec Králové)
13. Snow (Lomnice n/P)
14. Příšerky (Jablonec n/N)
15. NacMacFik (Liberec)
16. Narvalové (Praha)
17. Bláznivá promile (LB+Pha)
18. Velký kulový (Praha)
19. V posledním tažení (Liberec)
20. Hulískovo (Dvůr K. n/L)

 

-------------------------------------------------

Náhradníci:

1. Vysoké Veselí (VV)

2. TJ Praga Praha (Pha)

 

 

 

 

 Bodování ve skupinách:          výhra 2:0  3 body;  remíza 1:1  každý 1 bod + 1 bod pro lepšího v součtu míčů;  prohra 0:2  0 bodů
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář