Muži - KP II. - skupina A - 23. a 24. kolo 08-09

Harant Pecka - TJ Jičín  0:3 (-23,-20,-20)

Sestava: Dolejší, Dytrych, Hanke, Joska, Malát, Pitthard, Štuk - libero: Špicar

Harant Pecka - TJ Jičín  1:3 (-17,-20,22,-12)

Sestava: Dolejší, Dytrych, Hanke, Joska, Malát, Pitthard, Štěrba, Štuk - libero: Špicar

V poklidném tempu, s pocitem, že nic jiného, než 2 výhry nás na Pecce nemůže potkat, jsme nastoupili do těchto dvou utkání. A hned první set nás v koncovce přesvědčil, že by tomu tak úplně nemuselo být... Naštěstí jsme ji úspěšně zvládli, i když za větrného počasí byl každý míč trošku oříšek, jakým způsobem s ním při útoku "naložit". Naštěstí pro nás dělali chyby i domácí hráči, takže jsme si mohli některá zaváhání při hře i "dovolit"   Takže první zápas sice nebyl takovou "procházkou", jak jsme asi čekali, ale výhra bez ztráty setu byla fajn.

Ve druhém zápase pak byla škoda 3. setu, kdy jsme si "promrhali" vedení 21:17, když několik našich útoků skončilo v síti... Pravda, vítr byl v té době velký nepřítel, ale když jsme soupeři nepůjčili míč, aby měl možnost se s ním také "poprat", nemohlo to skončit jinak. Takže ještě čtvrtý set, ten už ale naplno a rychle...

2 povinné výhry byly na světě, situace v tabulce stále zamotaná, na vítězství už to zřejmě nedá, ale stále se dá skončit na druhém, ale i na šestém místě... Záleží na našich posledních dvou dvouzápasech a také na tom, jak budou hrát soupeři.