Muži - KP II. - skupina A - 27. a 28. kolo

TJ Jičín - Dřevěnice B  3:1 (15,21,-22,17)

Sestava: Dolejší, Dytrych, Havel O., Krupička, Malát, Pitthard, Štěrba, Štuk - libero: Hanke

TJ Jičín - Dřevěnice B  3:0 (23,23,27)

Sestava: Brunclík, Dolejší, Dytrych, Havel O., Krupička, Malát, Pitthard, Štěrba, Štuk - libero: Hanke

Jičín (19.5.) -  Po posledních dvou prohraných dvoukolech se mužům podařilo napravit si reputaci v derby se dřevěnickým béčkem, které však tentokrát nebylo tím zarputilým soupeřem, jako v několika posledních vzájemných zápasech. První dva sety dopoledního zápasu byly jednoznačně v naší režii - 25:15 a 25:21. Pak se soupeř přece jen rozehrál, zkvalitnil bloky, proti kterým se nám nedařilo útočit a výsledkem byla ztráta setu 22:25. To však bylo ze strany Dřevěnic vše a čtvrtý set už jsme opět jednoznačně spěli k vítězství - 25:17 a 3:1 na sety.

Druhé utkání bylo o něco dramatičtější, všechny sety skončily rozdílem dvou bodů. Ale bylo to spíše z důvodu "povolení" v koncovkách setů, kdy jsme soupeře nechali snížit náš náskok. První 2 sety tedy 25:23 v náš prospěch. Největší drama pak nastalo v koncovce 3. setu, kdy jsme soupeři dokonce dovolili i dva setboly, ale žádný zvrat v utkání naštěstí nenastal, takže po výhře 29:27 výhra 3:0.