Muži - KP II. - skupina A - 35. a 36. kolo - PŘEDEHRÁVKA

TJ Jičín - Libáň  3:1 (23,-21,18,25)     85 minut

Sestava: Brunclík, Dolejší, Havel O., Malát, Pitthard, Krupička, Špicar Z., Štěrba, Štuk - libero: Dytrych

TJ Jičín - Libáň  0:3 (-19,-24,-18)     59 minut

Sestava: Dolejší, Havel O., Malát, Pitthard, Špicar Z., Štěrba, Štuk - libero: Dytrych

Jičín (1.6.) - Na žádost soupeře předehrávaná utkání v nezvyklém dni a čase pro krajské soutěže - pátek navečer - kdy bylo třeba stihnout do tmy 2 utkání... To znamenalo hrát oba zápasy hned po sobě, víceméně bez pauzy.

První, vítězný, zápas jsem neviděl, takže není o čem psát, snad jen vývoj setů ze zápisu:

1. set: 20:15, 23:19, 23:22, 25:23

2. set: 5:12, 12:18, 16:23, 19:23, 21:25

3. set: 13:8, 15:13, 25:18

4. set: 11:17, 18:17, 23:21, 24:25, 27:25

Ve druhém utkání, po prohře v setu prvním 19:25, rozhodla o výsledku víceméně vlastními chybami prohraná koncovka druhého setu, kdy jsme měli 2 setboly ,ale ani jeden neproměnili - 24:26. Ve třetím už to pak byla jasná záležitost pro soupeře - 18:25.