Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Propozice 11. ročníku volejbalového turnaje smíšených družstev

 

Logo_První_smeč.jpg

 

 

pořádá TJ Jičín – oddíl volejbalu

 

Datum konání: sobota 4. ledna 2020

 

Místo konání: hala sportovního areálu (Revoluční 863, souřadnice GPS:  50°26'29.72"N; 15°21'48.49"E) - pro neznalé lipová alej směrem na Semily. Do haly se vchází POUZE hlavním vchodem u hotelu!!

Upozorňuji na nutnost přezouvání se při vstupu do prostoru šaten. Stejně tak není možné přijít do hlediště haly ve venkovní obuvi a poté v ní bez přezutí jít přes palubovku do šatny! Díky moc za dodržování…

 

Startovné:  900,- Kč za družstvo

 

Začátek turnaje: prezentace družstev, hrajících první zápasy, bude nejdéle v 7.45 hodin, družstva hrající druhé zápasy se prezentují v 8.25 hod. Zbytek týmů, hrající až třetí kolo, se nahlásí pořadatelům nejdéle v 9.00 hod. Úvodní utkání turnaje začnou v 8.00 hodin a to přesně!  Snažte se, ať pozdním příjezdem nezdržujete ostatní, ale ani sebe, díky moc za respektování časového rozpisu a dochvilnost! V uplynulých ročnících se nám dařilo začít včas, takže se to opět, doufám, podaří i tentokrát…

 

Konec turnaje: počítejte s tím, že závěrečné zápasy budeme dohrávat tak okolo 18.30 hodin!! Tak si podle toho plánujte další případný večerní program...  

 

Složení družstev: na hřišti musí být vždy minimálně 5 hráčů(ček), z čehož musí být nejméně 2 ženy! Každý hráč(-ka) startuje pouze za jedno družstvo. Všichni se účastní turnaje na vlastní nebezpečí.

 

Ceny: první 4 družstva obdrží poháry, diplomy budou pro všechny a nějakou tu cenu si odveze také každý tým (hodnota samozřejmě dle pořadí...  ).

 

Rozhodčí: na první kolo nominuje pořadatel, na další rozhodování budou určeny jednotlivá družstva rozpisem. Na semifinále a finálové zápasy opět deleguje pořadatel. Hraje se dle platných mezinárodních pravidel.

 

Systém turnaje: Při 20 týmech 4 skupiny po 5 účastnících. Po odehrání skupin bude určen další systém turnaje o umístění dle časových možností (v 5-ti členných skupinách se hraje na 2 hrané sety do 25 bodů s rozdílem 2 míčů).

 

Občerstvení: stánek na bílé chodbě nad halou bude otevřen, pivko bude točené, gulášek, klobásky a další pochutiny k jídlu připravené... Takže svačiny klidně opět nechte doma!!! 

 

Přihlášky:  POUZE MAILEM na: 'petr.hanke@tiscali.cz'

Do přihlášky napište název týmu, odkud přijedete, jméno vedoucího a jeho mobilní a mailový kontakt (opravdu důrazně prosíme o VŠECHNY tyto údaje!!

 

Kontakt na pořadatele:  mobil: 607 712 817 (použít jen ve stavu nouze nejvyšší... :-)  )

 

Těšíme se na Vaši účast! 

 

      Za TJ Jičín – oddíl volejbalu

                                                                   Petr Hanke a Martin Štěrba

 

 

sponzori-loga_web_prvni-smec-2016.jpg

 

---------------------------------------------------------------

Přihlášená družstva:

1.  U MĚ DOBRÝ  (Jičín)
2.  BLÁZNIVÁ PROMILE  (Praha+Příbram)

3.  KOZLÍCI  (Poděbrady)
4.  KOSTÍCI  (Pardubice)
5.  ZATÍM NEVÍM  (Praha)
6.  VYSOKÉ VESELÍ  (Vysoké Veselí)
7.  ZETKO (Jičín)
8.  SMEČKA (Hradec Králové)
9.  STÍRACÍ LOS (Dvůr Králové n/L)
10.  KONGO (HK+LB+LnP+Hořice)
11.  
12. 
13. 
14. 
15. 

16. 
17. 
18.  
19.  
20.  

Pokud je již plno a máte o turnaj zájem, nebojte se přihlásit i jako náhradníci, většinou to 1-2 družstva odřeknou, tak ať jste případně v pořadí...

 

-------------------------------------------------

Náhradníci:

1.

2.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář