Starší žákyně - 5. kolo KP

17. 12. 2006

Náchod (17.12.) - Poslední letošní mistrovská utkání oddílu sehrály dnes starší žákyně v 5. kole krajského přeboru, které se konalo v Náchodě. Po sestupu z první čtyřky v minulém kole jsme sebou nebrali "opory" Jáňu s Luckou, aby se měly možnost "vyhrát" i další hráčky, které zatím tolik příležitostí nedostávaly. A jak bylo vidět, potřebují to jako sůl... Smiley  Na druhou stranu nutno říci, že v určitých chvílích byla na hřišti spíše sestava na minivolejbal (5 hráček týmu "A"), když jim to jako šestá věkově "kazila" jen Berča. Smiley

V prvním zápase jsme nastoupili proti Slavii HK a od počátku nebylo o vítězství pochyb - sety 25:8 a 25:10 mluví za vše.

V druhém dnešním utkání proti velice silné Rémě Rychnov bylo vše obráceně... Jejich tvrdý servis (většinou skákaný) nám dělal na přihrávce velké problémy, takže k útokům jsme se příliš nedostávali. A případné balony zadarmo, které jsme dokázali přehrát, byly trestány důrazným útokem. Sety 18:25 a 14:25.

Závěrečné utkání se Dvorem pak bylo o něco vyrovnanější, ale i první set rozhodlo důraznější podání soupeřek a několik našich nevynucených chyb - 17:25. Druhý set jsme se drželi mnohem déle a ještě za stavu 21:21 věřili, že bychom jej mohli získat. Pak však opět přišlo několik našich chyb a tedy i prohra 22:25.

Do první šestky postupuju Réma Rychnov, do druhé padá Kostelec.

(Omlouvám se za stručný komentář, ale nestíhám... Už jsem zato alespoň stihl nakoupit nějaké dárky Smiley ).