Ženy A - KP II. - skupina A - 21. a 22. kolo

19. 5. 2007

TJ Jičín - Sokol Malšovice 0:3 (-21,-15,-14)     50 minut

Sestava: Bryknerová, Dytrychová, Kloudová, Kořínková, Novotná, Zákoutská, Vosáhlová

TJ Jičín - Sokol Malšovice 1:3 (-12,21,-18,-22)     75 minut

Jičín (19.5.) - Za krásného počasí neměla naše prořídlá sestava v prvním utkání příliš šancí na úspěch a tak utkání proběhlo velice rychle. Zkušené soupeřky nás přehrávaly ve všech činnostech a tak za 50 minut bylo po výsledcích 21:25, 15:25 a 14:25 utkání dohráno.

Ve druhém zápase, po nevydařeném prvním setu (12:25), přišlo přece jen zlepšení naší hry a druhý set dokázaly holky vybojovat ve svůj prospěch 25:21, když začaly lépe přihrávat a tím se dokázaly dostat i k útokům. Další set byl opět dlouho vyrovnaný a až šňůra servisů jedné ze soupeřek před koncovkou setu, kdy jsme nedokázaly přihrát, dovolila získat Malšovicím rozhodující náskok a zisk setu 18:25. Ale jak v tomto, tak i ve čtvrtém setu holky bojovaly a v žádném případě utkání neodevzdaly. Opět se set vyvíjel vyrovnaně až do stavu 22:22, ale v koncovce znovu rozhodla větší zkušenost soupeřek a poslední balony byly jejich - 22:25.