Ženy C - okresní přebor - 18. kolo

1. 6. 2007

Dřevěnice B - TJ Jičín C 0:3 (-23,-15,-25)

Sestava: Dytrychová, Helikarová, Novotná, Rybářová, Vosáhlová, Zelfelová

Dřevěnice (1.6.) - V pouhých šesti hráčkách jsme dnes odjeli k dalšímu utkání okresního přeboru žen do Dřevěnic, kde proti nám nastoupilo domácí béčko. A naše holky se tentokrát skutečně snažily a bojovaly o každý míč! A že to ve větru nebylo nic lehkého...

První set byl trochu jako na houpačce, začali jsme výborně a vedli od začátku až o 5 bodů. Poté nás domácí dotáhly, dostaly se i do vedení, ve kterém se pak oba týmy vždy po několika balonech střídaly. Před koncovkou jsme vedli 20:18, abychom vzápětí 20:22 prohrávali, ale po time-outu jsme otočili a v dramatickém závěru vyhráli důležitý první set nejtěsnějším rozdílem 25:23.

Prohraný první set zanechal v domácích znatelnou stopu a když nám naopak vycházelo téměř vše, bylo druhé dějství zápasu jednoznačně v našich rukách. Holkám se vcelku dařilo přihrávat a hlavně na síti při útoku hráčky Dřevěnic převyšovaly razancí smečí (hlavně Jáňa dnes měla "fazonu"). A obětavost v poli byla také nevídaná, balony hrané v pádu někde dole u země a zvedlé nahoru... pěkné, pěkné... nezbývá než pochválit! Takže 25:15 a vedení 2:0.

Třetí set zpočátku vypadal, že už zápas dovedeme ke klidnému konci, vedli jsme o 4-5 míčů, pak ale však začaly domácí hráčky nenápadně bod po bodíku stahovat a na 18:18 bylo srovnáno. Ale ani tady holky hlavu neztratily a po celou koncovku nepustily dřevěničačky bodově přes sebe a nechávaly je maximálně srovnávat stav. To se stalo několikrát, abychom nakonec  přece jen uhrály 2 balony po sobě a díky výhře 27:25 vyhráli i poslední set.

- Petr -

V tipovačce tu mám 2 správné výsledky, Honzu a Rudu a jelikož si tyhle 2 budou těžko na dálku stříhat, tak zítra na zápase chlapů před svědky zalosuju... Smiley