Ženy C - okresní přebor - 19. kolo

6. 6. 2007

TJ Jičín C - Radim B  3:1 (10,-24,15,11)

Sestava: Dytrychová, Helikarová, Novotná, Vosáhlová, Zákoutská, Zelfelová

Radim (6.6.) - Vzhledem k účasti juniorek na turnaji na Vranově, kam budeme odjíždět už v pátek, jsme si utkání s béčkem Radimi přeložili z pátku na dnešek. A vzhledem k obsazeným kurtům v Jičíně jsme jej jeli odehrát na hřiště soupeře. Dát dohromady alespoň 6 hráček byl docela problém, ale nakonec se to přece jen podařilo, i když některé z hráček musely na chvíli opustit školní sešity a přerušit přípravy na zkoušení a písemky ve škole, kde momentálně finišuje závěr školního roku. Díky jim za to!

První set jsme odehráli výborně, když se soupeřky na příliš velký odpor nezmohly. A ani příliš nemohly, protože se nám dařilo proti jejich jednoblokům útočit bez problémů na zem. A to jak středem sítě, tak především z hlavního kůlu. Tam už si pak Kamča s Nenčou dovolily i rychlejší hru a náhrávky po dobrém příjmu tak byly většinou vystřelené. Na to jsme však trošku doplatily v začátku 2. setu, kdy se 2 podobné akce po sobě nepodařilo zakončit, navíc se k nim přidaly chyby na příjmu a rázem jsme prohrávali o 5 bodů... Po celý průběh setu jsme pak dotahovali, ale podařilo se maximálně vyrovnat... V poli jsme dělali spoustu zbytečných chyb, stejně tak na příjmu a ani podáním jsme si pomoci nedokázali. Výsledkem byla zbytečná prohra 24:26. V dalších dvou setech už se holky koncentrovaly na zápas přece jen o něco více a další ztrátu setu už nepřipustily. Po výsledcích 25:15 a 25:11 dotáhly zápas k vítězství 3:1.