5. 11. 2006

Harant Pecka - TJ Jičín 1:3 (13,-24,-22,-17)

Sestava:  Drahoňovská, Dytrychová, Helikarová, Novotná, Vosáhlová, Vzoreková, Zákoutská, Zelfelová - libero: Rybářová

Harant Pecka - TJ Jičín 3:2 (-24,21,-20,22,10)

Začátek prvního zápasu byl opět z naší strany bez překvapení... "Spící" hráčky na hřišti vypadaly, že volejbal je to poslední, co by je mohlo dnes zajímat. Takže soupeřky s námi byly hotové více než rychle. 13 bodů za set je toho jasným důkazem. Až po rozběhání několika lajnami v přestávce před 2. setem se nám podařilo "vzbudit" a začít se věnovat tomu, proč jsme na hřiště šli. Takže se najednou začalo fandit a i s vydatnou podporou diváků se podařilo vybojovat v dramatické koncovce vítězství v druhém setu. Tím jsme odpor soupeřek přece jen trochu nalomili, takže 3. i 4. set se nám podařilo získat také. Ale snadné to rozhodně nebylo, protože Pecka hraje volejbal, který nám příliš nevyhovuje. Spousta nestandartních balonů, ulívek a sklepnutých míčů nám tradičně dělala problémy...

Druhý zápas začal vítězstvím v prvním setu i když jsme o něj v jeho závěru museli tvrdě zabojovat. V druhém setu jsme opět polevili a začli vyrábět dost vlastních zbytečných chyb. Když se peckovačkám navíc dařil kvalitní servis, s jehož přihrávkou jsme měli tradiční problémy, bylo srovnáno na 1:1. Ve třetím setu se nám ještě podařilo zabojovat a získat jej pro sebe, ale další 2 sety již bohužel nikoli... Obzvlášť začátek tie-breaku byl až tragický! Stav 0:6 v náš neprospěch už se ve zkrácené hře těžko dotahuje...

Zápory dnes rozebírat nebudu, protože bych se poněkolikáté opakoval....