Jdi na obsah Jdi na menu

Kadetky - KP - 1. kolo

22. 10. 2006

V Hořicích se dnes uskutečnilo první kolo krajského přeboru kadetek za účasti celkem pěti týmů. Šestá Slavie Hradec Králové měla v tomto kole volno. Kromě nemocné Nenči odjely k zápasu všechny ostatní hráčky, které by v této kategorii měly hrát. Pouze se nám ráno k odjezdu nedostavila Kačora a do této chvíle netuším proč... Že by se jí nechtělo vstávat??  Smiley

V prvním zápase jsme se utkali s domácími Hořicemi a po již tradičně ospalém začátku v prvním setu jsme dokázali zvítězit 2:0 (19,16). Hned v následujícím zápase jsme nastoupili proti VK Hradec Králové a v něm se opět projevila naše "bolest" a to přihrávka. Ani obrana v poli nebyla příliš úspěšná, takže zápas skončil naší porážkou 0:2 (-20,-18).

Další 2 utkání pak byla obě velice dramatická a končila v tie-breaku. Nejprve s Červeným Kostelcem, kdy jsme celkem jednoduše vyhráli první set, ale pak nechali soupeře v druhém rozehrát, prohráli jej a ve vyrovnané a dramatické koncovce tie-breaku nám, bohužel, nepřála ani rozhodčí... 3 neodpískané chyby soupeře ve třech rozehrách po sobě (páska, tažený balon a dotek sítě) znamenali porážku 1:2 (15,-22,-11). Další a ještě větší drama pak nastalo v tie-breaku posledního zápasu s Rémou Rychnov. Do něho jsme se dostali po smolně prohraném prvním setu a jasné výhře v setu druhém. Začátek třetího setu příliš nevyšel a prohrávali jsme 4:7. Po time-outu se nám podařil obrat a strany jsme měnili za stavu 8:7 pro nás. Poté nastala ta pravá bitva o každý balon až do stavu 16:16. Pak se nám konečně podařilo uhrát 2 balony po sobě a zvítězit 2:1 (-25,18,16).

Kategorie kadetek vypadá na vyrovnanou bitvu několika týmů, když tentokrát měl největší kliku Č. Kostelec, který své 2 tie-breakové sety dokázal vyhrát. Jsem rád, že se během 4 zápasů podařilo zapojit do hry všechny přítomné hráčky a některé si s úspěchem vyzkoušely i více než jeden post, což je pro budoucnost velice dobře.

Sestava:  Antošová, Dytrychová, Helikarová, Hlavatá, Hrnčalíková, Vocásková, Vosáhlová, Zákoutská, Zelfelová - libero: Rybářová

6. Třebechovice 0 0 0 0:0 0

A výsledek ankety? Opět nevelký úspěch tipujících!! Pouze jeden tip na 4. místo...