Mixy - 5. kolo okresního přeboru 09-10

7. 10. 2009

ASPV Jičín - TJ Jičín 0:3 (-23,-21,-16)

Sestava: Rybářová H., Rybářová K., Dytrych P., Hanke P., Havel O., Pitthard T., Štěrba M.

Dohrávka posledního utkání okresního přeboru čekala družstvo mixů dnes večer v hale sportovního areálu. Problémy se sestavou ženské části týmu vyřešila naštěstí rodina Rybářových (díky jim za to! ), takže jsme mohli v klidu odehrát poslední zápas podzimní části sezony. "Domácí" ASPV se nechtěla vzdát utkání jen tak zdarma, takže první set byl dramatický až do samého závěru! Poté už jsme si vítězství v jednotlivých setech v poklidu pohlídali, takže výhra 3:0 byla jen otázkou času....

Stali jsme se tedy mistry okresu mixů po první polovině soutěže, když družstvo prošlo soutěží bez porážky a ztratilo přitom jediný set. Doufejme, že stejně úspěšná bude i druhá polovina zápasů, která proběhne na jaře příštího roku!! Nic jiného se od této sestavy ani čekat nedá...