Muži - KP II. - skupina A - 15. a 16. kolo_07-08

Libáň - TJ Jičín  3:1 (-11,25,21,19)
Sestava:  Dolejší, Dytrych, Havel, Malát, Pitthard, Štěrba, Tichý - libero: Hanke

Libáň - TJ Jičín  1:3 (-22,19,-15,-18)

Sestava:  Dolejší, Hanke, Havel, Malát, Pitthard, Štěrba, Tichý - libero: Dytrych

Libáň (26.4.) - S polovičním bodovým ziskem vstoupili muži do jarní části krajského přeboru. V prvním utkání měli skvěle rozehraný první set, kdy soupeř evidentně zjišťoval, jaké je to hrát opět venku, takže jeho zisk byl jednoznačný. Ve druhém to již byla bitva až do konce a závěr rozhodly 2 naše zkažené servisy při setbolech. Vyrovnáno na 1:1. V dalších dvou setech jsme pak tahali za kratší konec, když velké množství našich nevynucených chyb nahrálo soupeři k zisku celého utkání za 91 minut v poměru 3:1 na sety.

V druhém zápase to již bylo z naší strany přece jen o něco lepší, navíc domácím evidentně docházely síly a v poli již nesebrali tolik míčů, jako v prvním utkání. Takže jen naše velké množství zkažených servisů libáňským prakticky darovalo druhý set. Když jsme se v této herní činnosti v dalších fázích zápasu již vyvarovali zbytečných chyb a přidali k tomu několik úspěšných bloků, bylo o výsledku odpoledního utkání rozhodnuto - tentokrát 3:1 v náš prospěch.